ekrany akustyczne Akustyczne Ekrany Biurowe – Najwyższa Jakość dla Twoich przegrodzonych miejsc pracy

photo
ogrodzenia dźwiękochłonne

ekrany akustyczne Co to są Ekrany Akustyczne? Ekrany akustyczne to prefabrykowane obudowy metalowe, które są na tyle elastyczne, że mogą być rekonfigurowane i dostosowywane do wielu różnych struktur. Ekrany oferują względnie zmierzony poziom pochłaniania dźwięku i prywatności wizualnej dla personelu znajdującego się w otoczeniu. Stosuje się je nie tylko do zapobiegania przedostawaniu się hałasu do pomieszczenia, ale również do regulowania poziomu dźwięku dochodzącego z pomieszczenia.

Ekrany akustyczne wady i zalety przerwy relaksacyjnej.

Ekrany akustyczne występują zarówno w wersji sztywnej jak i półsztywnej. ekrany akustyczne https://ogrodzeniaplastikowe.info/ogrodzenia-akustyczne-cennik/ Wykonane są z wytrzymałego tworzywa ABS lub włókna szklanego, które są pokryte z jednej strony farbą odporną na wilgoć. Kiedy panele są zwijane lub zatrzaskiwane, stają się dźwiękochłonnymi barierami dźwiękowymi. Są one zaprojektowane tak, aby spełniały określone wymagania budowlane, dlatego też na rynku dostępna jest szeroka gama rozmiarów, kolorów i materiałów. Istnieją również całkowicie przenośne ekrany, które zostały specjalnie zaprojektowane do użytku w przemysłowych sytuacjach kontroli hałasu.

Przy produkcji ekranów akustycznych branych jest pod uwagę kilka czynników. Należą do nich koszty, specyfikacje budynków, wymagane rozmiary przegród i wymagane metody instalacji. Ceny wahają się od dziesięciu dolarów do czterystu dolarów, z każdej jednostki w zakresie od dziesięciu stóp kwadratowych do czterech stóp szerokości i trzydzieści sześć do siedemdziesięciu pięciu stóp kwadratowych wysokości. Specyfikacje budynków obejmują plany pięter, linie dachu i ogólne wymiary. Metody instalacji mogą być albo samoprzylepne lub muszą być dostarczone przez konkretnego pięcioletniej gwarancji producenta.

Ekrany akustyczne ustronniejszy apartament plus odrobinę utraty relaksu.

Jak stosuje się ekrany akustyczne? Ekrany akustyczne sprawdzają się tam, gdzie zanieczyszczenie hałasem jest już dużym problemem. Przenośne ekrany odgradzające sprawdzają się w obiektach komercyjnych, takich jak szpitale, audytoria i inne miejsca publiczne. Oprócz zapobiegania przedostawaniu się dźwięku do wnętrza, stojące ekrany akustyczne sprawdzają się również w innych miejscach. Na przykład, w domu, zapewniają one doskonałą redukcję dźwięku i pomagają zmniejszyć zanieczyszczenie hałasem na zewnątrz.

Dlaczego warto stosować stojące ekrany akustyczne? Pięcioletnia gwarancja producenta, która jest dołączona do wszystkich tych ekranów, wyróżnia je spośród innych. Gwarancja ta jest świetną opcją, ponieważ pomaga użytkownikowi odzyskać zainwestowane pieniądze bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na naprawy. Niektóre modele oferują zastępczą izolację akustyczną bez dodatkowych kosztów. Poniżej przedstawiamy kolejne powody, dla których stojące modułowe ekrany akustyczne sprawdzają się w praktyce:

Wykonawcy przegród akustycznych zalecają zakup ekranów akustycznych po możliwie najniższej cenie. Jednak większość z tych producentów pobiera opłaty wyższe niż zalecane za produkcję wysokiej jakości rozwiązań dźwiękoszczelnych. W rezultacie użytkownicy wydają na ekrany więcej pieniędzy, niż jest to konieczne. Jednak przy zakupie hurtowym, rabatowym lub w pakietach combo, można obniżyć koszty inwestycji bez utraty jakości.

Ekrany akustyczne ogrom błogostanie oraz luzu w naszej „fortecy”.

Inną ważną zaletą tych akustycznych ekranów biurowych jest to, że są one zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb różnych biur. Zostały one wyprodukowane w różnych rozmiarach, aby dopasować się do wymagań partycjonowania różnych pomieszczeń w przestrzeniach komercyjnych. Ponadto, pochodzą one z różnych kolorów, aby dopasować swoje gusta i wymagania. Tak więc, czy chcesz korzystać z tych ekranów biurowych w gabinecie lekarskim, przestrzeń biurowa, biuro lub magazyn, studio nagrań, a nawet sala konferencyjna, można znaleźć odpowiedni rodzaj akustycznych ekranów biurowych, aby dopasować swoje potrzeby.

Ekrany akustyczne oferowane przez Acoustic Office Products Company (Oceana) zawierają wiele konfigurowalnych opcji, takich jak wstępnie zadrukowane opcje montażu dla każdego standardowego rozmiaru partycji i ekskluzywne systemy obudów zatrzaskowych, które pozwalają na szybką konfigurację i łatwą konserwację. Panele te są wykonane z ciężkiego winylu celnego z zaawansowanych technologicznie paneli, które mają właściwości antybakteryjne w celu ochrony przed rozwojem bakterii. Panele są również pokryte inhibitorem UV, aby zapobiec uszkodzeniu elementów elektronicznych obudowy przez światło słoneczne. Zawierają również mechanizm blokujący, który zabezpiecza ekran, gdy nie jest używany, wejście pełnego napięcia DC z opcjonalnymi zestawami baterii, instrukcję obsługi na panelu przednim oraz dwuletnią ograniczoną gwarancję.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

powiązane posty

Ekrany akustyczne ogrodzeniowe cena zapoznaj panele o skuteczności tłumienia -25dB

ekrany akustyczne Ekrany akustyczne – ogrodzenia dźwiękochłonne ekrany akustyczne Ekrany akustyczne oferują wiele korzyści, w tym absorpcję, dyfuzję, separację i kontrolę basów. Są lekkie i mogą być zwijane lub układane […]

Ogrodzenia akustyczne jako odgrodzenia hałasu

Ogrodzenia akustyczne Ogrodzenia akustyczne – redukcja hałasu Ogrodzenia akustyczne Ogrodzenia akustyczne stają się coraz bardziej popularne z wielu powodów. Jednym z nich jest fakt, że są one w stanie zapobiec […]