Peruki naturalne na lata

Peruki z włosów naturalnych to najdroższe ze wszystkich rodzajów peruk. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania i niesamowita trwałość. Dlaczego warto zainwestować w zakup peruki z włosa naturalnego? Zapraszamy do artykułu.

Zalety peruki naturalnej

Peruki naturalne i syntetyczne to najpopularniejsze rodzajów. Peruka naturalna charakteryzuje się większą trwałością niż model syntetyczny. Przy prawidłowej pielęgnacji i przechowywaniu może posłużyć nam nawet do 4 lat w nienagannym stanie. Peruka z naturalnych włosów w dotyku przypomina strukturę własnych włosów. Pasma są gładkie i podatne na stylizowanie. Dobrze wykonana peruka jest nie do odróżnienia od naturalnych włosów. Czepki peruk naturalnych często posiadają elementy mikroskóry, czyli specjalnego materiału imitującego ludzką skórę. Dużą zaletą takich peruk jest możliwość czyszczenia ich przy użyciu zwykłych szamponów przeznaczonych do włosów suchych i zniszczonych.

Rodzaje naturalnych włosów

Naturalne peruki mogą być wykonane z włosów różnego pochodzenia. Każdy typ charakteryzuje się ciut inną strukturą włosa i podatnością na stylizację. Włosy słowiańskie to pasma najwyższej jakości. Często występują w niefarbowanej postaci. Łatwo je układać, przez co są wygodne w użytkowaniu. Peruki z włosów słowiańskich są najczęściej w odcieniach średnich blondów i jasnych brązów. Alternatywą dla nich są włosy europejskie, głównie włoskiego lub hiszpańskiego pochodzenia. Są gładkie i elastyczne. Naturalnie mają ciemny kolor, ale często poddaje się je procesowi rozjaśniania. Mogą być stylizowane na ciepło. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się peruki z włosów brazylijskich. Charakteryzuje je gruba i wytrzymała struktura włosa. Są gładkie i łatwe do rozczesywania, a pasma często się falują lub kręcą. W sklepach dostępne są także peruki naturalne z włosów indyjskich oraz chińskich.

Produkt klasy premium

Peruki z naturalnych włosów to bez wątpienia produkt o najwyższej jakości. Wybierając perukę naturalną, masz pewność, że posłuży ci przez kilka lat, a jej wygląd praktycznie nie odbiega od włosów własnych. Nie wymagają specjalnych produktów do pielęgnacji, a także można je farbować i tonować. Peruki naturalne w najmodniejszych kolorach i stylowych cięciach znajdziesz a asortymencie sklepu Hairly. Polecamy skorzystanie w darmowych widekonsultacji, podczas których można zadać pytania, na które odpowie doświadczony konsultant. Darmowa dostawa i zwrot do 14 dni pozwalają na przymierzenie peruki w domu i odesłaniu jej w razie niezadowolenia.

powiązane posty