Czy auta sprowadzane z zagranicy są lepsze niż te w Polsce

auta z zagranicy

Sprowadzenie samochodu zza granicy staje się popularne, a to z powodu wielu korzyści, jakie niesie ze sobą zakup auta zza granicy. Okazuje się, że auta ze Szwecji są często w lepszym stanie i posiadają bogatsze wyposażenie niż te dostępne na polskim rynku. Co więcej, nie tylko Szwecja jest krajem, który oferuje wyższej jakości samochody. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego auta z zagranicy są coraz bardziej pożądane w Polsce.

Auta zza granicy – dlaczego warto sprowadzić samochód?

1. Bogatsze wyposażenie w autach ze Szwecji

Auto za zachodniej Europy niejednokrotnie ma lepsze wyposażenie. Szwedzi to narodowość, dla której auto to coś więcej niż sposób na dostanie się do pracy. Stąd też samochód ze Szwecji może nas zaskoczyć bogatszym wyposażeniem oraz doskonałym designem i jakością. W autach ze Szwecji znajdziemy wiele dodatkowych funkcji, które uczynią podróż jeszcze bardziej komfortową i przyjemną. Od zaawansowanych systemów audio i nawigacji po skórzaną tapicerkę i podgrzewane fotele. Szwedzkie auta są wyposażone w najnowsze technologie i luksusowe materiały. Niezależnie od tego, czy podróżujemy na długą trasę, czy też na krótkie przejażdżki po mieście, auta ze Szwecji z pewnością dostarczą nam niezapomnianych wrażeń.

2. Sprowadzony samochód w lepszej kondycji

Samochód z Niemiec w lepszym stanie niż ten z Polski? Otóż, kiedy w naszej głowie pojawia się myśl ,,kupię samochód!, często wchodzimy na strony internetowe w poszukiwaniu opinii na temat konkretnego modelu oraz sposobu jego zakupu. Możemy spotkać się z opinią, że auta z Niemiec są w dużo lepszej kondycji od tych, które możemy dostać w naszym kraju. Dlaczego?

Samochody z Polski często są bardziej eksploatowane i mają większy przebieg, co wpływa na ich kondycję. Ponadto Niemcy słyną z dbałości o swoje samochody i regularnych przeglądów technicznych, co przekłada się na lepszy stan pojazdu. Nie bez znaczenia są również drogi, po jakich poruszają się nasi sąsiedzi. Dlatego też wielu potencjalnych klientów szuka auta, które zostało sprowadzone z Niemiec, wiedząc, że jest w lepszym stanie niż lokalne oferty.

3. Restrykcje w krajach zachodnich

Należy pamiętać, że w Niemczech, jak i Szwecji, prawo dotyczące kierowców jest dużo bardziej restrykcyjne niż w Polsce. O ile u nas, możemy wykonać naprawdę auta lub przegląd ,,u znajomego mechanika, tak w krajach zachodnich przepisy dotyczące bezpieczeństwa są skrupulatnie przestrzegane przez kierowców. Co za tym idzie samochody na zamówienie sprowadzone z Niemiec lub Szwecji, mają aktualne przeglądy, a wszelkie wcześniejsze naprawy są wykonane najczęściej w autoryzowanych serwisach.

Auto zza granicy – zaufaj specjalistom!

Firma https://carforfriend.pl/ to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących samochodów sprowadzonych indywidualnie. Specjalizuje się w sprowadzaniu pojazdów z różnych krajów, takich jak Niemcy i Szwecja oraz dostarczaniu ich bezpośrednio do klientów. Oferuje szeroki wybór marek i modeli, a także zapewnia kompleksową obsługę w zakresie formalności celno-administracyjnych.