Nowy Dell Latitude 12 Rugged

Tablet do pracy w ekstremalnych warunkach

Firma Dell wprowadzi niedługo na rynek nowy tablet Latitude 12 Rugged. Model ten będzie posiadał wzmocnioną konstrukcje, zaprojektowaną pod kątem osiągania wysokiej wydajności i niezawodności, nawet w najtrudniejszych warunkach. Dell Latitude 12 Rugged ma najnowocześniejszą konstrukcję i tym samym zwiększa katalog innowacyjnych produktów Dell Rugged. W tym katalogu znajdują się również: konwertowalny notebook Latitude 12 Rugged Extreme, notebook Latitude 14 Rugged Extreme oraz notebook Latitude 14 Rugged.

Tablet  Latitude  12   Rugged  powstał z myślą o tych użytkownikach, którzy potrzebują solidnego,   a  jednocześnie elastycznego urządzenia, umożliwiającego pracę w każdym miejscu. Posiada  ekran HD 11,6″ z funkcją Direct–View, co zapewnia wyraźny obraz również na wolnym powietrzu. Ekran ma funkcję wielodotyku, a to oznacza, że można korzystać z niego także w rękawiczkach. Aby uzyskać jak najlepszą wydajność, nawet w najtrudniejszych warunkach, tablet Rugged wyposażono w funkcję zarządzania termicznego QuadCool™ czwartej generacji. Ma także potężne i wydajne procesory Intel® Core™ M piątej generacji. Tablet Rugged pracuje do 12 godzin dzięki 2-ogniwowemu akumulatorowi, który to możemy wymienić bez konieczności wyłączania sprzętu.

Jak uzyskano taki wysoki poziom niezawodności tabletu Rugged? Taki poziom, jak również możliwości centralnego zarządzania uzyskano dzięki wyposażeniu urządzenia w półprzewodnikowe pamięci masowe o pojemności do 512 GB i łączność dostępną w każdym miejscu za pomocą łącza Wi-Fi 802.11 ac, oraz dzięki opcjonalnemu wyposażeniu — mobilnej łączności szerokopasmowej i dedykowanemu modułowi GPS.

Co z danymi?

Tablet ma zapewnioną ogólną ochronę danych i samego urządzenia dzięki rozwiązaniu Dell Data Protection i dostępowi do rozwiązań Intel® vPro™ oraz Intel TPM 1.2. Opcje pomocy technicznej firmy Dell obejmują usługę ProSupport Plus dla komputerów osobistych i tabletów. Jest to jedyna w branży usługa pełnej pomocy technicznej, łącząca priorytetowy dostęp do pomocy eksperckiej, naprawę uszkodzeń losowych oraz działania wyprzedzające, mająca na celu automatyczne zapobieganie problemom technicznym oraz ich ewentualne usuwanie.

Tablet wyposażono w interfejs dokujący typu pogo-pin, co pozwala na rozbudowę urządzenia o dodatkowe moduły i daje możliwość podłączenia do rozległego ekosystemu, obejmującego stację dokującą w biurze lub w pojeździe oraz klawiaturę. Wszystko to po to, aby umożliwić klientom pracę z jeszcze większą mocą obliczeniową. Opcjonalnie możemy skorzystać z pełnowymiarowej klawiatury nakładanej na tablet Rugged. Ma ona podświetlanie RGB z możliwością dostosowania go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Stopień ochrony IP-65, powoduje że jest ona chroniona przed zalaniem i dostawaniem się kurzu.

powiązane posty